BREAKING

1

Acer Liquid Jade Z. Pics (MWC 2015)

Pajisja më e mirë sa i përket modeleve “Liquidqë ka prezantuar kompania Acer në Barcelonë në ekspozitën MWC 2015 është Jade Z.

Acer-Liquid-Jade-Z-640x352

Bëhet fjalë për një propozim 4G që bën pjesë në kategorinë “mid-range” dhe disponon ekran 5 inç IPS me rezolucion 720p, procesor quad-core të Mediatek me fuqi 1.5GHz 64-bit1GB RAM8GB hapësirë të brendshme që mund të zgjerohet me anë të kartave microSD, dy kamera 13 dhe 5MPixels (ofron mbështetje për Dual Shot Mode) dhe bateri me kapacitet 2.300mAh.

Acer-Liquid-Jade-Z-03-640x354

Pajisja ka një trashësi 7,9 mm dhe peshon 110 gramë, dhe gjendet në dy variante: në të bardhë dhe të zezë, disponon Android KitKat 4.4.4 dhe kushton 199 euro.

Acer-Liquid-Jade-Z-02-640x357

 

1 Comment

 • 12 March 2015 at 06:38

  You’re so awesome! I don’t believe I have read anything like that before.
  So nice to discover another person with a few genuine thoughts on this subject matter.
  Seriously.. many thanks for starting this up.

  This web site is something that is required on the internet, someone with a
  bit of originality!