BREAKING

0

ZTE Nubia Z7 Max: Pics (MWC 2015)

ΖΤΕ Nubia Z7 Max është “i madhi” i familjes së Nubia Z7, pasi bëhet fjalë për një për përdoruesit që nuk e kanë problem të mbajnë një “bishë” të vogël në duar. Nubia Z7 Max është një pajisje që disponon ekran 5.5 inç me rezolucion Full HD, 2GB RAM, 32GB storage dhe është e ndërtuar me material plastik.

ZTE-Nubia-Z7-Max_3-640x360

Ndër të tjera Nubia Z7 Max disponon kamerë të pasme 13 MP dhe kamerë frontale 5 MP, inkorporon Android 4.4 KitKat, që është i disponueshëm me UI Nubia 2.5. Gjithashtu modeli «Max» disponon bateri me kapacitet 3100mAh, që me siguri do të përmbushë nevojat përdorim të mjaftueshëm.

ZTE-Nubia-Z7-Max_1-640x1137 ZTE-Nubia-Z7-Max_2-640x360

 

0 Comment