BREAKING

TAG PS3
0

Jepi gaz në maksimum me Grid Autosport!

by Irena Nanaj Seria Grid përbën pasardhësin shpirtëror të TOCA, serisë driving simulation games që nxirrte dikur Codemasters. Duke marrë feedback nga GRID 2, Codemasters njoftoi lansimin e Grid Autosport, episodi ...i fundit i serisë Grid që do të hidhet në treg së shpejti. Cilat janë ndryshimet që duhet të presim? Reagime më realiste të makinave  për një eksperiencë më origjinale në ngarjen e makinës, […] 24 April 2014 at 02:38 pm
0

Traileri zyrtar i lojës Batman: Arkham Origins!

by Aldo Rama Disa kohë më parë pamë një teaser të vogël për lojën e ardhshme Batman: Arkham Origins. Në thelb teaser-i ishte aq i vogël sa nuk arritëm të kuptojmë asgjë, ndaj dhe Warner Bros e ka korrigjuar gabimin duke na ofruar një super trailer zyrtar të lojës. Video zgjat 5 minuta dhe është fantastike. Batman: Arkham Origins do të qarkullojë për PS3, Xbox 360, PC dhe Wii […] 17 December 2013 at 03:52 pm
0

Rayman Legends tashmë edhe tek Ps Vita!

by Aldo Rama Rayman këtë verë ofrohet edhe portativ! Ubisoft, njoftoi se Rayman Legends do ofrohet edhe tek konsola PS Vita. Normalisht do ishte turp nëse do vinte duar bosh :p Kështu, përveç përmbajtje së plotë të lojës, tek PS Vita do ekzistojnë edhe 5 harta të tjera ekskluzive. Gjithashtu do të ofrohen edhe dy uniforma ekskluzive një nga Prince of Persia dhe një nga Splinter Cell. Rayman […] 17 December 2013 at 10:43 am
0

Dy versionet beta të lojës Battlefield 4

by Aldo Rama EA ka dhënë informacione të reja lidhur me versionin beta të lojës Battlefield 4 i cili do të ndahet në dy pjesë: në exclusive dhe në open ose thënë ndryshe në versionin e mbyllur dhe atë të hapur. Versioni i mbyllur ose exclusive, është ofruar duke filluar nga data 02/10/2013 për PS3, Xbox 360 dhe PC dhe i drejtohet përdoruesve Premium users të Battlefield 3, poseduesve të edicionit të lojës Medal of Honor: […] 16 December 2013 at 05:33 pm
0

Disa këngë të tjera i shtohen listës të lojës Rocksmith 2014 Edition

by Aldo Rama Ubisoft ka zbuluar një pjesë tjetër të këngëve që përmban playlist i lojës Rocksmith 2014 Edition + disa ekstra që do ofrohen si DLC falas për ata që blejnë paketën e lojës me kitarën. Pra kjo është lista e këngëve të lojës ku në të janë përfshirë dhe këngët e reja që janë futur (këngët që kanë yll në të djathtë janë […] 16 December 2013 at 04:48 pm
0

Gameplay fantastik i lojës Cloudberry Kingdom!

by Aldo Rama Me siguri keni luajtur lojëra të cilat kanë qenë të disi vështira ose të ndërlikuara. Por a keni provuar ndonjëherë diçka të pamundur? Ubisoft në bën të njihemi me Bobin, nëpërmjet një platforme loje që titullohet "Cloudberry Kingdom". Tek traileri i mëposhtëm do të njiheni me një pjesë nga gameplay i lojës, ku kalimi i niveleve duket i paarritshëm - fundja këtë e thotë dhe vetë Ubisoft tek titulli i […] 16 December 2013 at 02:59 pm
0

Rayman Legends takon Assassin’s Creed dhe Splinter Cell

by Aldo Rama Pas videos që prezanton "pistën muzikore të Rayman Legends", Ubisoft na ofron një tjetër trailer për pistën. Nga titulli 20.000 Lums Under The Sea, kuptoni qartë që kemi të bëjmë me ujin, detin, oqeanin etj. Videon do ta gjeni më poshtë… Përveç videos, Ubisoft ka njoftuar dhe disa veshje të personazheve të lojës, që janë frymëzuar nga lojërat (Assassin’s Creed,Splinter […] 29 November 2013 at 03:59 pm
0

Traileri epik i lojës Watch Dogs

by Aldo Rama Mesa duket ekspozita E3 filloi më shpejt nga ç'prisnim, të paktën për kompaninë Ubisoft. Edhe pse intervista për shtyp do zhvillohet pas pak minutash... traileri epik kinematografik i lojës Watch Dogs është disponuar gjatë paradites të ditës së sotme… Watch Dogs do të qarkullojë më 22 nëntor për platformat PC, PS3, PS4, Xbox 360, Wii U dhe XboxOne. 23 November 2013 at 07:56 pm
0

Një tjetër trailer epik për lojën Deadpool. Me shumë humor dhe dubstep!

by Aldo Rama Një tjetër trailer i lojës Deadpool është publikuar, ju patëm thënë për një video tjetër që ndoshta do t'i përkiste lansimit. Por si përfundim nuk ishte ashtu. Nejse, sidoqoftë ndiqni videon e mëposhtme ku do të gjeni humor, grushte, muzikë dubstep dhe shumë gameplay! Deadpool do të qarkullojë më 28 qershor për platformat PS3 dhe Xbox 360 si dhe PC.  23 November 2013 at 05:08 pm
0

Të gjitha këngët e Just Dance 2014!

by Aldo Rama Ubisoft ka shpallur listën e plotë me këngët që do të "dridhni" trupin tuaj tek Just Dance 2014. Në të përfshihen mbi 45 këngë, brenda do të gjeni këngën Applause të Lady Gaga, Get Lucky të grupit Daft Punk, Blurred Lines nga Robin Thicke dhe shumë të tjera. Më poshtë mund t'i hidhni një sy listës… Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight) – ABBA The Way – Ariana Grande Ft. […] 18 November 2013 at 11:41 pm