BREAKING

TAG Funny
0

Transferimi i ... email-eve në jetën reale? (vid)

by Aldo Rama Tripp and Tyler janë një dyshe komikësh që postojnë vazhdimisht video në rrjetin Youtube. Video e tyre e fundit prek tematikën e postës elektronike (email) dhe më konkretisht se si do të ishte shërbimi në fjalë në jetën reale! Kemi parë sërish parodi të këtij lloji, por sidoqoftë secila ka veçantinë e saj. Pak të ekzagjeruara, […] 15 November 2016 at 07:33 pm
0

Me këtë split në hapësirë, Jean Claude Van Damme lë pas Chuck Norris (video)

by Irena Nanaj Ju kujtohet split-i i “Vitit të ri” ku Chuck Norris ndodhej sipër dy aeroplanëve, në një video që krijoi kompania hungareze Delov Digital? Në atë periudhë ju kishim thënë se, Chuck Norris  ia kishte kaluar Van Damme-it i cili kishte realizuar një video për kompaninë Volvo. Dhe tani, ka ardhur koha që Van Damme të hakmerret. […] 28 February 2014 at 02:36 pm
0

Me çfarë ju ngjason Samsung Galaxy S5? Me leukoplast!

by Irena Nanaj Me rastin e prezantimit të Samsung Galaxy S5,  kompanitë Nokia dhe HTC bëjnë trolling në twitter. Kur presidenti i HTC America, Jason Mackenzie pa në llogarinë e gazetares së Wall Street Journal, Joanna Stem, një fotografi që përngjason Samsung Galaxy S5 me një... leukoplast për shkak të motivit të veçantë që ka në sipërfaqen e pjesës së pasme, nuk e humbi […] 26 February 2014 at 03:32 pm
0

Video Look Back e Facebook të Walter White nga Breaking Bad!

by Irena Nanaj Tashmë kemi folur për videon Look Back me çastet tuaja më të rëndësishme në Facebook që ofroi Mark Zuckerberg dhe faqen social network që ai krijoi duke marrë shkasë nga 10 vjetori i krijimit të Facebook. Si dhe për mundësitë e përpunimit të videos. Megjithatë, ajo që ju nuk dini është se, Look Back feature […] 10 February 2014 at 01:37 pm
0

Split-i i Chuck Norris, duke lënë pas Van Damme (Video)

by Irena Nanaj Me ndihmën e teknologjisë ... Chuck Norris bën një split që lë shumë kilometra prapa Jean Claude Van Damme!   Nëse keni qenë të impresionuar nga split-i epik që kishte bërë Jean Claude Van Damme në reklamën e Volvo dhe kishit qeshur me lot, përgatituni për Chuck Norris dhe një split që vetëm Chuck Norris […] 24 December 2013 at 12:30 pm
0

Me çfarë tjetër mund të ç'kyçnin një iPhone 5S, përveç shenjave të gishtërinjve? (vid)

by Aldo Rama Sensori i shenjave të gishtërinjve është një nga karakteristikat e veçanta që ofron pajisja iPhone 5S. Kjo karakteristikë gjithashtu ka frymëzuar shumicën e videove "humoristike" ku në to shfaqen persona të ndryshëm teksa përpiqen të ç’kyçin ekranin me mënyra nga më të ndryshmet. Kështu kemi parë deri më tani video me protagonist super-pajisjen e kompanisë amerikane teksa hapet me "putrat e një […] 16 October 2013 at 11:40 am
0

Epic: Zack Galifianakis interviston këngëtarin Justin Bieber

by Aldo Rama Njëri qesharak, ndërsa tjetri gazmor. Dhe në një mënyrë pothuajse magjike, ky i dyti, Zack Galifianakis arrin të na bëjë të qeshim me këngëtarin Justin Bieber, jo me gjestet që ai bën, por me mënyrën se si trajtojnë njëri tjetrin. Zack Galifianakis pret në emisionin e tij "Between two ferns" këngëtarin Justin Bieber, dhe gabon kur përmend emrin e tij dhe e thërret atë Beever (kastor) dhe realizon një […] 15 October 2013 at 11:10 am
0

Çfarë besojnë fansat e kompanisë Nokia për modelin Samsung Galaxy S4 Zoom?

by Aldo Rama E kemi parë të gjithë se si kompania Samsung prezantoi zyrtarisht versionin "fotografik" të modelit Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Zoom, një smartphone që mund të pretendohet, nga aspekti i dizajnit, që është tejet fotografik. Dizajni i pajisjes ka ngjallur reagime (pozitive dhe negative). Mbështetësit e tjerë fanatik të telefonave fotografik, fansat e kompanisë Nokia, kanë gjetur […] 6 August 2013 at 06:46 pm
0

Çfarë kuptoi një nënë kur pa filmin Matrix? Shihni këtu...

by Aldo Rama Dihet që për nënat tona, prioriteti kryesor nuk është që bota të jetë një iluzion digjital. Ato merren aq shumë me mënyrën se si do na rrisin dhe do na "mbrojnë" sa që shqetësimet ekzistenciale dhe ato të botës moderne nuk i interesojnë aspak. Por sepse na duan, kur iu kërkojmë për të parë diçka e bëjnë. Kështu […] 8 May 2013 at 04:32 pm
0

Super të Këqinjtë kërkojnë dashurinë e jetës së tyre tek Speed Date

by Aldo Rama Edhe pse luan rolin e të "keqit" në një film, si ai Batman... e drejta për t'u dashuruar nuk të mohohet. Kështu, duke qenë koshient që jeta është e shkurtër dhe vështirë dhe koha për flirte nuk ekziston, vendosh të shkosh për Speed Dating, për ta gjetur dashurinë "shpejtë"!   Rezultati që do të shihni […] 3 May 2013 at 09:29 am