BREAKING

0

HTC One M9 Plus në foto & video të reja. Do të prezantohet më 8 prill?

Së fundmi publikimet si dhe thashethemet rreth pajisjes HTC One M9 Plus, sa vijnë dhe shtohen, dhe mesa duket së shpejti do të njihemi me luftanijen e re të Tajvanezëve. Madje, kompania HTC, sapo ka njoftuar edhe zhvillimin e një eventi më 8 prill në Pekin duke përdorur moton   “More than One” (dhe fotografinë e një smartphone me duo camera) tek i cili ka shumë gjasa që do të shohim pajisjen e shumëpërfolur. Vlen të theksohet që sipas thashethemeve thuhet se pajisja do të disponohet vetëm në tregun aziatik.

more-than-one-event-htc-beijing

Para pak orësh u publikua edhe një video që në të shfaqet një pajisje dummy HTC One m9+.

htc-one-m9-plus-leaked-02 htc-one-m9-plus-leaked-03

0 Comment