BREAKING

0

Samsung Galaxy Note 3 Neo. Pamjet zyrtare dhe... çmimi i sugjeruar me pakicë!

SamMobile në pamjet ekskluzive për shtypSamsung Galaxy Note 3 Neo,  i cili me sa duket do të qarkullojë së shpejti.

GALAXY-Note-3-NEO-SamMobile-4-640x426

Lajmi "rrodhi" nga një retailer belg, që mesa duket së shpejti do të hedh në site-in e tij pajisjen për para-porosi, në një çmim që arrijnë shifrën 599 euro.

GALAXY-Note-3-NEO-SamMobile-2-640x426

Të gjitha këto tregojnë se Samsung Galaxy Note 3 Neo do të ketë premierën e tij zyrtare shpejti nga Koreanët, e vetmja gjë që presim është njoftimi i tij.

GALAXY-Note-3-NEO-SamMobile-3-640x426 GALAXY-Note-3-NEO-SamMobile-5-640x426

Sa i përket specifikimeve të kësaj pajisje, deri tani informacionet flasin për një ekran Super AMOLED 5.5 inç 720p, 2GB RAM, kamerë 8MPixels, memorie 16GB, vend për karta microSD, bateri  3.100mAh, lidhje LTE  dhe Android 4.3. Natyrisht,të pranishme do të jenë edhe veçoritë inteligjenteS Pen-it së pajisjes, ndoshta njoftimit zyrtar mund të bëhet së shpejti ose në MWC 2014 në Barcelonë.

0 Comment