BREAKING

0

Kufjet UMI VOIX BLU në një çmim fantastik nga Pandawill.com!

Faqja Pandawill.com është rikthyer me super ofertat e saj dhe këtë herë ofron headset-in fantastik UMI VOIX BLU.

42120_1437124467-full

UMI VOIX BLU Headset – Specifikat Teknike.

 • Model: VOIX BLU headset, party headphone
 • Bluetooth: v4.1 + EDR, support A2DP/AVRCP/HPF/HSP
 • Frequency response: 20Hz~20kHz
 • Driver size: 40mm
 • Speaker impedance: 32Ω
 • SNR: 114 ± 3dB
 • Talk time: 10 hours
 • Standby time: 400 hours
 • Playing time: 10 hours
 • Weight: 125.5g
 • Dimension: 175 x 154 x 63mm

Kufjet UMI Voix Blu mund t’i blini me anë të një kuponi buyvoix që ka vlerë 6$, deri më 21 korrik, në  një çmim prej 43.99$.

Ju rikujtojmë që blerjet tuaja t’i kryeni për sigurinë tuaj me Paypal.

0 Comment