BREAKING

5

Fitoni një kornizë digjitale TELEFUNKEN 7 inç çdo javë (për tre javët e ardhshme)


Digitallife.al organizon konkursin e tij të parë të madh!!!

Merrni pjesë dhe fitoni një kornizë digjitale 7 inç, ofertë nga TELEFUNKEN.

Shihni fotografitë tuaja dhe të personave tuaj të dashur duke pasur në zyrën apo shtëpinë tuaj një kornizë të këndshme e cila në çdo moment do ju ngre humorin.

Komentoni poshtë kësaj teme ose në postimin përkatës në faqen tonë të Facebook-ut duke klikuar këtu dhe merrni pjesë në konkursin tonë.

Konkursi përfundon të Dielën në mesnatë dhe çdo të Diel për tre javët në vijim. Shorti do realizohet ditën e Hënë në orën 15:00 dhe fituesit do të shpallen në një postim përkatës.

63119_394541440624902_2074061704_n

5 Comments

 • fatlind
  21 December 2012 at 22:46

  shum faqe e mir

 • kea
  18 December 2012 at 00:43

  :):)

 • ILIR
  17 December 2012 at 09:03

  Informacion intereant e per me teper ne shqip !
  Besoj se edhe koleget e mi jashte zyres do ta vleresojne si te tille . ( pasi t’ua FW ) .

  BR /ILIR

 • elvis
  16 December 2012 at 23:34

  :)

 • Ervin
  27 November 2012 at 14:24

  Faqe interesante kjo e juaja me info nga fusha e ICT. Për më tepër, një shorte me mundësi për fitim dhuratash, e bën edhe më pikant përmbajtjen :)