BREAKING

11

Konkurs i Madh! Fitoni një ZTE Blade III

Tani një smartphone ZTE Blade III mund të bëhet i yti.

Faqja DigitalLife.al dhe ΖΤΕ ju ofrojnë pajisjen Blade III, propozimin e kompanisë kineze, me ekran 4 inç, rezolucion 800×480 pixels, procesor 1GHz, memorie RAM 512MB, kamerë 5MPixels, hapësirë të brendshme 4GB me mundësi zgjerimi të mëtejshëm nëpërmjet kartave microSD dhe peshë 130 gramë.

blade

Mund të merrni pjesë në dy mënyra, secila prej tyre ju siguron një pjesëmarrje të veçantë!

1) Duke komentuar poshtë kësaj teme

2) Duke bërë Public Share publikimin tonë në Facebook.

Konkursi do të zgjasë deri në datën 18 Gusht. Shorti do të hidhet mëngjesin e të hënës 19/08/2013 në zyrat tona dhe fituesi do të publikohet menjëherë me anë të një postimi të posaçëm!

11 Comments

 • rebeka
  7 August 2013 at 13:45

  E duaaa. :)

 • 6 August 2013 at 18:49

  Sa i bukur I ♥ u ooooooo E Dua E Dua E Dua

 • 4 August 2013 at 11:06

  E dua kete ZTE.. E DUA E DUA E DUA

 • 31 July 2013 at 22:48

  do zoti na qello ky fat :)

 • Andrea gjecaj
  31 July 2013 at 15:35

  srz vetem tek ju i marr info per te rejat e fundit :)

 • Andrea gjecaj
  31 July 2013 at 15:34

  srz vetem tek i marr info per te rejat e fundit :)

 • 31 July 2013 at 09:31

  <3

 • ARBIANA
  31 July 2013 at 09:17

  I LIKE IT

 • Elsava Dedja
  30 July 2013 at 13:03

  Me pelqen shume dhe kam nevoje per kte :)

 • 23 July 2013 at 14:36

  Like it…

 • Irena Nanaj
  22 July 2013 at 13:15

  I want it! :)